סוגי ציפויים לרכב

  להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו:
  077-996-8600


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  ציפוי וצביעה לרכב; מה הכי מתאים לאקלים הישראלי הקופח? – כך תשמרו על צבע הרכב. 

  אם אתם מתלבטים בין ציפוי לרכב מסוג כזה או מסוג אחר, כדאי לדעת שבימינו יש מגוון פתרונות שיכולים להתאים לאקלים הישראלי שלנו. בפועל, סוגי ציפויים לרכב יכולים לא רק לשמור על צבע הרכב, אלא גם לשמור על חלקי הרכב הפנימיים בתא הנוסעים. 

  כיצד? בצורה מאוד פשוטה: ישנם ציפויים אשר מסוגלים להפחית את החום הנקלט ברכב, מה שמפחית בלאי והתחממות של חלקי פלסטיק, ריפודים ועוד. בתוך כך, הנה כמה מסוגי הציפויים הכי נפוצים בארץ:

  1. ציפוי רכב נגד שריטות: מספק שכבת הגנה נוספת נגד שריטות, אבל הוא אינו בלתי חדיר.
  2. ציפוי ננו: ציפוי זה הופך פופולארי עקב יתרונו הגדול – הפחתת החום הנספג ברכב.
  3.  ציפוי קרבון: ציפוי זה נועד להגן על צבע הרכב, אך גם כדי להפחית משקל (במקרה בו מחליפים חלקי פח בחלקי קרבון). 
  4. ציפוי קרמי: הציפוי הקרמי נחשב אחד מהציפויים האפקטיביים ביותר עבור הגנה על צבע הרכב. 

  למה חשוב להקפיד על ציפוי לרכב? 

  זה דבר אחד למצוא איש מקצוע עבור צביעת רכב הכי זול בארץ ובעיר המגורים שלכם, אבל זה דבר אחר להבין למה מלכתחילה צריך ציפוי לרכב. ובכן, מכירים את הרכבים האלו שצבועים בצבעים דהויים מאוד? הרשו לנו אולי להפתיע אתכם, זה לא בגלל צבע רכב לא איכותי. 

  דהייה של צבע היא בדרך כלל תוצאה של חשיפה מרובה לשמש. כאשר מדברים על השמש הישראלית באופן ספציפי, יש לציין כי קרני השמש בארץ גורמות לבלאי מואץ ודהייה זריזה יותר של צבע הרכב, כמו גם לחלקי פלסטיק בתא הנוסעים.  בעוד שציפוי מסוגל להקטין את התחממות הרכב באחוזים ניכרים, בישראל, ציפוי רכב הוא חשוב במיוחד.

  Car scratch repair yourself or by a tinsmith

  עוד סוגי ציפויים – PPF כשכבת הגנה לרכב 

  מלבד סוגי הציפויים שהזכרנו לעיל, אנחנו רוצים שתכירו גם ציפויי רכב מסוג PPF. בניגוד לצביעה של רכב, זהו ציפוי אשר מיושם על ידי יריעות שקופות. היריעות האלו עשויות חומר הנקרא פוליאוריטן, כאשר חומר זה מסוגל לעמוד בקרני השמש החזקות ביותר של יולי אוגוסט. בכך, חומר ה- פוליאוריטן מאפשר שמירה טובה יותר על צבע הרכב. 

  כמו כן, ציפוי זה מאפשר לייצר שכבת הגנה נוספת נגד שריטות של מפתחות או ונדליזם מסוג אחר. יש לציין, זהו אחד מסוגי הציפויים היקרים ביותר. מחיר ציפוי PPF לרכב יכול לנוע בין אלפי שקלים ועד כ-20,000 ₪ ומעלה. 

  לסיכום, איך להוזיל עלויות ציפוי לרכב?

  בסופו של דבר, אמנם חשוב לשמור על צבע הרכב, אבל לא פחות חשוב לעשות את זה במחירים הנכונים לכם בכיס. לכן, ההמלצה היא השוואת מחירים לציפוי לרכב, מכיוון שההשוואה יכולה לחסוך לכם מאות שקלים בכיס.

  בכל מקרה בו אתם צריכים ציפוי רכבים, הצעד הראשון יהיה אותו סקר שוק הכולל השוואת מחירים. טיפ אחרון מאיתנו, קבלו לפחות 3 הצעות מחירים מאנשי מקצוע שונים.

  טיפולי רכב נוספים שיכולים לעניין אותך