אודות מיקס דיטיילינג

האתר מיקס דיטיילינג נבנה כדי לתת לכל חובבי המכוניות מקום מרוכז עם כל המידע המדוייק והעדכני לגבי שיפור מראה הרכב שלהם. אנו מודעים להיצע הגדול שיש כיום בשוק, ולבעיה שנוצרת עקב כך שלא יודעים איזה טיפול כדאי לבצע ברכב שלכם ומה יתאים לו בצורה האופטימלית. בדיוק לשם כך בנינו אתר שירכז לכם את כל מה שחשוב לדעת לגבי דיטיילינג לרכב.

קצת עלי

אני אלמוג קינן, נשוי ואבא ל- 3. כבר מגיל צעיר הייתה לי משיכה לכלי רכב, בייחוד לכאלו אשר נראים טוב ומטופלים היטב. אני זוכר את עצמי כילד מסתכל בחלון תוך כדי הנסיעה ושואל את אבא שלי על כל רכב ספורט שאני מצליח למצוא על הכביש. עם השנים למדתי והעשרתי את הידע שלי והיום אני משתף את כל מה שהצלחתי ללמוד במהלך השנים. כדי שגם לכם יהיו את הכלים לעשות את הבחירה הנכונה לרכב שלכם.

חזון אתר מיקס דיטיילינג

המטרה שלנו כאן במיקס דיטיילינג היא שתהיה אפשרות בחירה מושכלת לכל אדם אשר רוצה לשדרג את הרכב שלו. אנחנו עוברים לעומק באתר על כל סוגי הציפויים לרכב, כולל ציפוי ננו קרמי, ציפוי ויניל ועוד. כמו כן אנחנו גם מתרכזים בהגנה על צבע הרכב שלכם, וגם תיקון במקרה הצורך.

בשורה התחתונה אנו שמים דגש לספק לכם את המידע המקיף והאובייקטיבי ביותר שניתן למצוא כיום ברשת. כדי שלכם יהיו הכלים לבצע את הבחירה הנכונה לכם ולרכב שלכם.