ציפוי דמוי גג פנורמי לרכב

  להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו:
  077-996-8600


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחד השדרוגים המבוקשים ביותר בתחום שדרוג ושיפור מראה הרכב הוא הוספת גג פנורמי. כיום עומדות בפני בעלי הרכבים שתי אפשרויות עיקריות: התקנת גג פנורמי אמיתי או הדבקת ציפוי המדמה גג פנורמי. בכל אחד מהמקרים המראה הסופי שמתקבל ברכב בהחלט ייחודי ומושך את העין.

  התקנת גג פנורמי

  גג פנורמי ברכב הוא גג או חלק בגג העשוי זכוכית. חלק מהגגות הפנורמיים נפתחים באופן חלקי ואילו אחרים נועדו בעיקר עבור הפן העיצובי ברכב. מאחר וגג פנורמי מצופה בצבע שחור כדי למנוע חדירת שמש, הוא מעניק שבירה אסתטית מרשימה לרכב, בעיקר כאשר מדובר ברכב שאינו בצבע שחור. 

  כיום, חלק ניכר מהרכבים מגיעים עם גג פנורמי ישירות מהיצרן, ברוב המקרים יהיה מדובר בדגמים המשודרגים והיקרים יותר של הרכבים, אך כיום ישנה גם אפשרות להתקין גג פנורמי בכל רכב באופן פרטי באחת מסדנאות הרכבים המתמחות בתחום.

  עלויות התקנת גג פנורמי מצריכות עבודה רבה ועלולות להסתכם בכמה אלפי שקלים ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים. 

  ציפוי גג פנורמי

  ציפוי גג פנורמי מתאים בעיקר לאנשים המעוניינים במראה החיצוני והייחודי שגג פנורמי מעניק לרכב מבלי להשקיע את הסכומים הגבוהים הכרוכים בהתקנה של גג אמיתי. לרוב, אנשים שיבחרו בציפוי גג פנורמי אינם מעוניינים באפשרות לפתוח את הגג אלא במראה החיצוני המרשים בלבד. 

  הציפויים המודבקים על הגג עשויים מדבקת ויניל המדמה מראה זכוכית מבריק, ניתן לבצע הדבקה חלקית של הגג המדמה חלון בגודל סטנדרטי או לחלופין לבצע הדבקה על כל הגג ולהעניק לו מראה פנורמי מלא ומרשים.

  כמה עולה ציפוי גג פנורמי?

  עלות ציפוי גג פנורמי נעה בין 500 ל- 1500 ש״ח. המחיר משתנה בהתאם לגודל הנדרש ולסוג הציפוי.

  ככל שיש צורך לצפות חלק גדול יותר מהגג כך המחיר יעלה בהתאמה, בנוסף קיימות מדבקות ויניל שונות בשוק, כאשר הן נבדלות זו מזו בעיקר באיכותן. מדבקות איכותיות יותר וציפויי הגנה נוספים עשויים לייקר את התהליך. 

  טיפולי רכב נוספים שיכולים לעניין אותך