כמה זמן מחזיק ציפוי ננו לרכב

Error: Contact form not found.

אם אתם מחפשים דרך לשמור על מראה ברק עמיד לאורך זמן לרכב שלכם, יחד עם הגנה מצויינת העמידה  בפני פגעי מזג האוויר, ציפוי ננו קרמי הוא אופציה מצוינת עבורכם.

ציפוי ננו קרמי הוא למעשה פולימר נוזלי הקשר לשכבה העליונה של הרכב, מה שגורם לו לתפקד כשכבה הידרופובית (דוחה מים) מדהימה, הוא גורם לרכב להיות קל לניקוי והופך אותו לעמיד בפני נזקים קלים. היתרון הגדול של הננו הוא בכך שהוא שומר על הברק של הרכב כאילו יצא היישר מאולם התצוגה מבלי הצורך להשתמש בווקס מדי כמה חודשים.

למשך כמה זמן מחזיק ציפוי ננו קרמי? 

באופן כללי משך הזמן שציפוי הננו קרמי יספק הגנה לרכב שלכם תלוי באיכות החומר ובאופן היישום שלו. בנוסף לכך, גם לתחזוקת הרכב בחודשים הראשונים שלאחר יישום הציפוי יש השפעה משמעותית על אורח חייו.

חלק מציפוי ננו קרמי מבטיחים הגנה של בין 3-5 שנים. אחרים אף יבטיחו 7 שנים של הגנה ומראה מבריק וחדש. כדי ליהנות מיתרונות ציפוי הננו לתקופה המקסימלית שלו, מומלץ לשמור על כמה כללים חשובים:

  1. חנייה זהירה: במהלך השבועיים – שלושה הראשונים לאחר היישום, יש לתת לציפוי הננו קרמי להיקשר היטב, מומלץ לשמור על הרכב מפני פגיעות, גם קלות במיוחד בתקופת זמן זו, כמו כן מומלץ לחנות באזורים מקורים בהם הרכב אינו חשוף ללשלשת ציפורים, שרף עצים ועלים נושרים.
  1. שמירה על ניקיון: ציפוי ננו קרמי הופך את הרכב לקל מאוד לניקוי, הוא מתנהג כמו שכבת ווקס קבועה. למרות זאת, לכלוך  ומזהמים שונים עדיין יכולים להצטבר על פני הציפוי, מה שפוגע ביעילות ובברק שלו. חשוב לשטוף את הרכב לפחות פעם בשבוע בשטיפה ידנית בלבד, ולאחר מכן לייבש אותו לגמרי בעדינות עם מטלית מיקרופייבר איכותית. הימנעו משטיפת רכב אוטומטית.
  1. ביצוע ציפוי ננו אצל מומחים: סדנת דיטיילינג מקצועית, בה אנשי מקצוע הם אלו שיישמו את הציפוי, יידעו לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. המוצרים שהם משתמשים בהם הם ברמה מקצועית גבוהה מאוד שלא תמיד ניתן להשיג אותה על המדף בחנויות, כמו כן השדנה מאובזרת בכל הציוד והתנאים הדרושים לביצוע של העבודה בצורה הטובה ביותר.

לסיכום, ציפוי ננו קרמי לרכב מחזיק למשך זמן לא מבוטל. כל זה כמובן במידה ואתם שומרים על הרכב שלכם מפני נזקים אפשריים לציפוי שלו. ציפוי ננו קרמי הוא אחד הציפויים הנפוצים והפופולריים ביותר בארץ ולא במקרה. זהו ציפוי הנותן לרכב מראה מבריק, נקי ומרשים מכל הבחינות.

טיפולי רכב נוספים שיכולים לעניין אותך